KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17478013
nr 1747 8013
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Körsbär. Signerad, daterad -16. Olja på pannå, oramad, 9,5x23 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:04:14
300 kr
350 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning